Wellness

Bazén

Krytý plavecký bazén o veľkosti 6x3m a s teplotou vody 30 stupňov s protiprúdom je vhodný na intenzívne plávanie, ktoré pomôže rozprúdiť lymfatický systém v tele, zlepšuje držanie tela a pomáha pri boľavých kĺboch či chrbtici.

Fínska sauna

Suchá sauna s teplotou od 80-100 stupňov Celzia a minimálnou vlhkosťou. Pri vysokej teplote sa z tela vyplavujú toxíny a telo sa zbavuje odpadových látok. Následným schladením tela sa podporuje otužovanie a celková odolnosť organizmu voči chorobám.

Jacuzzi

Vírivá vaňa pre max. 6 osôb. Vírenie teplej vody pomáha telu uvoľniť sa, ako aj správne nasmerované trysky pomáhajú aj pri rôznych svalových ochoreniach či bolestiach.

Parná sauna

Sauna s teplotou max 60 stupňov Celzia, ale so 100 % vlhkosťou. Horúca para pôsobí ako prevencia proti oslabeniu organizmu, prečisťuje pokožku, posilňuje elasticitu a napomáha pri odstraňovaní odpadových látok z tela. Veľmi vhodná pre ľudí, ktorí trpia vysokým tlakom, pretože má nižšiu záťaž na organizmus.

Oddychová zóna

Súčasťou wellness je aj ochladzovacia kaďa a oddychová zóna s lôžkami, kde si môžete vychutnať skvelé zdravé nápoje a uvoľniť sa pri príjemnej relaxačnej hudbe.

Infra-soľná sauna

Teplota 35-55 stupňov Celzia. Infračervené žiarenie prechádza do pokožky a vyvoláva celkové zahriatie organizmu, čo napomáha k vylučovaniu toxických látok z tela. Spolu s uvoľňovaním liečivej soli je táto sauna veľmi vhodná pri ochoreniach dýchacích ciest, astme, chronickej nádche, ale aj pri vysokej stresovej záťaži či nervových ochoreniach.