Masáže

Masáže

V našom wellness centre môžete využívať služby našich profesionálnych masérov a vybrať si masáž, ktorá by Vám najviac pomohla k regenerácii.

Relaxačná peelingová masáž

Masáž spočíva v masírovaní tela peelingom, ktorým sa odstraňujú odumreté kožné bunky a pokožka sa stáva na dotyk jemnejšou a navracia jej vláčnosť. Príjemná vôňa pomáha k celkovému uvoľneniu a navodzuje duševnú rovnováhu.

Celotelová masáž

Slúži k celkovému uvoľneniu tela a nabratia novej sily. Pri masáži sa stimuluje krvný obeh a celý nervový systém. Blahodárne pôsobí na pokožku a na celkový stav organizmu.

Masáž lávovými kameňmi

Je to jedna z najlepších terapií, ktorá pomáha celkovej regenerácii organizmu. Lávové kamene sa nahrievajú a prikladajú na konkrétne časti tela, kde sa teplo postupne uvoľňuje a napomáha rozprúdiť energiu v tele. Teplo pomáha zlepšeniu cirkulácii krvi, zrýchľuje metabolizmus, pomáha pri bolestiach a vyrovnáva energiu v tele.

Čiastočná masáž

Nechajte si rozmasírovať a uvoľniť stuhnuté svalstvo na konkrétnej časti tela, ktorá Vás trápi najviac. Masírovaním stuhnutého svalstva dochádza k jeho uvoľneniu a zbaveniu pocitu bolesti.

Čokoládová masáž

Uvoľňujúca a relaxačná masáž, ktorá poskytuje telu celkovú úľavu. Kombinácia precíznych pohybov maséra a kvalitnej čokolády sľubuje hydratačnú masáž, ktorá pôsobí na všetky zmysly celého tela. Navodí dobrú náladu, celkovú pohodu a spokojnosť.

Reflexná masáž hlavy

Ide tu o veľmi uvoľňujúcu masáž, kde sa tlakom na jednotlivé časti hlavy telo zbavuje napätia a stresu. Veľmi vhodná pre ľudí, ktorí pracujú v stresovom prostredí.

Reflexná masáž chodidiel

Pri tejto masáži sa využíva tlak na jednotlivé body a zóny, ktoré pomáhajú telu k uvoľneniu. Účinok je možné pocítiť takmer okamžite, veľmi vhodné pri bolestiach.