Masáže

Masáže

V našom wellness centre môžete využívať služby našich profesionálnych masérov a vybrať si masáž, ktorá by Vám najviac pomohla k regenerácii.

Celotelová masáž

Slúži k celkovému uvoľneniu tela a nabratia novej sily. Pri masáži sa stimuluje krvný obeh a celý nervový systém. Blahodárne pôsobí na pokožku a na celkový stav organizmu.

Čiastočná masáž

Nechajte si rozmasírovať a uvoľniť stuhnuté svalstvo na konkrétnej časti tela, ktorá Vás trápi najviac. Masírovaním stuhnutého svalstva dochádza k jeho uvoľneniu a zbaveniu pocitu bolesti.

Reflexná masáž hlavy

Ide tu o veľmi uvoľňujúcu masáž, kde sa tlakom na jednotlivé časti hlavy telo zbavuje napätia a stresu. Veľmi vhodná pre ľudí, ktorí pracujú v stresovom prostredí.

Reflexná masáž chodidiel

Pri tejto masáži sa využíva tlak na jednotlivé body a zóny, ktoré pomáhajú telu k uvoľneniu. Účinok je možné pocítiť takmer okamžite, veľmi vhodné pri bolestiach.

Relaxačná peelingová masáž

Masáž spočíva v masírovaní tela peelingom, ktorým sa odstraňujú odumreté kožné bunky a pokožka sa stáva na dotyk jemnejšou a navracia jej vláčnosť. Príjemná vôňa pomáha k celkovému uvoľneniu a navodzuje duševnú rovnováhu.

Masáž lávovými kameňmi

Je to jedna z najlepších terapií, ktorá pomáha celkovej regenerácii organizmu. Lávové kamene sa nahrievajú a prikladajú na konkrétne časti tela, kde sa teplo postupne uvoľňuje a napomáha rozprúdiť energiu v tele. Teplo pomáha zlepšeniu cirkulácii krvi, zrýchľuje metabolizmus, pomáha pri bolestiach a vyrovnáva energiu v tele.

Manuálna liečba fyzioterapeutom

LTV cvičenie

Poúrazové cvičenia v rekonvalescencii : cvičenie s našim odborným personálom po úrazoch, operáciách, alebo ako prevencia. Na základe Vášho problému Vám fyzioterapeut vyberie vhodne zvolené cviky a ich kombináciu, ktorú s Vami precvičuje, pričom dozerá, aby nedošlo k nejakému zraneniu, či nesprávnemu cvičeniu.

LTV cvičenia pri bolestiach chrbta

Ide tu o kombináciu špeciálne navrhnutých cvikov s cieľom odstrániť bolesť v chrbtici, uvoľniť stuhnuté svalstvo a napomáhať celkovému zdravotnému zlepšeniu v oblasti chrbta.

Individuálne cvičenia na fit-lopte

Cvičenie na základe ukážky cvikov od nášho personálu, alebo na základe Vášho výberu. Cvičenie na fit-lopte Vás núti vykonávať cviky a zároveň balancovať, čo napomáha k lepšiemu držaniu tela a rýchlejšiemu spaľovaniu tukov pri cvičení. Veľmi vhodná pre ľudí s bolesťami chrbta alebo pre ľudí so sedavým zamestnaním.