Od 13.5 je v našom wellness zariadení k dispozícii pre návštevníkov bazén (kapacita max 6 ľudí) a masáže. Podmienkou vstupu je negatívny test, nie starší než 7 dní. Otváracia doba je orientačná, pre konkrétny termín nás prosím kontaktujte telefonicky.

Medical Spa

Elektroterapia

USG

Terapeutický ultrazvuk je uchom nepočutelný zvuk ,ktorý je taký silný, že vo svojej frekvencii spôsobuje až jemné chvenie, ktoré rozruší zrasty, malé kalcifikáty a usadeniny vo svale a rôzne bolestivé reflexné zmeny. Používa sa pri bolestivých prípadoch denne (aj 8-10 dní za sebou.) na rôzne časti tela napr. rameno ,členok ,päta .Podanie USG je veľmi príjemné ,klient necíti takmer nič, len dotyk hlavice o pokožku. Slúži k celkovému uvoľneniu tela a nabratia novej sily. Pri masáži sa stimuluje krvný obeh a celý nervový systém. Blahodárne pôsobí na pokožku a na celkový stav organizmu.

Gymna 400

Gymna 400 patrí k pokrokovým a najnovším typom elektroliečby na zbavenie sa neurologických bolestí. Základom je vpustenie prúdu na konkrétne miesto, ktorý spôsobí prekrvenie a následné uvoľnenie. Intenzita prúdu je nastavená podľa pocitu pacienta a zákrok nieje vôbec bolestivý. Prístroj napomáha pri akútnych a chronických bolestiach, pri rekonvalescencii, pri poúrazových stavoch, alebo sa využíva ako doplnková liečba k masážam.

Biolampa – svetelná terapia

Terapia svetlom znižuje záťaž organizmu a postupne posilňuje celý imunitný systém. Svetlo preniká do tkaniva a potlačuje bolesť, urýchľuje látkovú výmenu, pomáha pri obnove poškodených tkanív a k zdravému vývoju nových buniek. Veľmi vhodná na liečbu mandlí, ďasien, zubov, zápalov dutín, artróze kĺbov, šliach, bolestiach chrbta, reume, migréne a mnoho ďalších.

Doplnkové procedúry

Lymfodrenáž

Špeciálna hmatová technika, ktorá napomáha rozpustiť lymfatický systém v tele. Spriechodnením lymfatických ciev sa napomáha k detoxikácii tela a napomáha sa k odtoku prebytočnej vody v tele. Veľmi využívaná je najmä pri celulitíde, opuchoch a ochabnutosti svalstva. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča lymfodrenáž opakovať aspoň 10 krát.

Thermotherapia – parafínové obklady

Parafínový zábal je vyrobený zo špeciálneho vosku, ktorý sa zohreje na požadovanú teplotu a prikladá sa na bolestivé miesta, kde sa nechá pôsobiť teplo až kým parafín nestuhne. Zábaly sú veľmi nápomocné pri bolestiach pohybového aparátu, artritíde a nervového systému.

Rašelinový zábal

Parafínový zábal je vyrobený zo špeciálneho vosku, ktorý sa zohreje na požadovanú teplotu a prikladá sa na bolestivé miesta, kde sa nechá pôsobiť teplo až kým parafín nestuhne. Zábaly sú veľmi nápomocné pri bolestiach pohybového aparátu, artritíde a nervového systému.

NOVINKA: Jogurtový zábal

NOVINKA: Zábal z bambuckého masla