Medical Spa

Elektroterapia

USG

Terapeutický ultrazvuk je uchom nepočutelný zvuk ,ktorý je taký silný, že vo svojej frekvencii spôsobuje až jemné chvenie, ktoré rozruší zrasty, malé kalcifikáty a usadeniny vo svale a rôzne bolestivé reflexné zmeny. Používa sa pri bolestivých prípadoch denne (aj 8-10 dní za sebou.) na rôzne časti tela napr. rameno ,členok ,päta .Podanie USG je veľmi príjemné ,klient necíti takmer nič, len dotyk hlavice o pokožku. Slúži k celkovému uvoľneniu tela a nabratia novej sily. Pri masáži sa stimuluje krvný obeh a celý nervový systém. Blahodárne pôsobí na pokožku a na celkový stav organizmu.

Gymna 400

Gymna 400 patrí k pokrokovým a najnovším typom elektroliečby na zbavenie sa neurologických bolestí. Základom je vpustenie prúdu na konkrétne miesto, ktorý spôsobí prekrvenie a následné uvoľnenie. Intenzita prúdu je nastavená podľa pocitu pacienta a zákrok nieje vôbec bolestivý. Prístroj napomáha pri akútnych a chronických bolestiach, pri rekonvalescencii, pri poúrazových stavoch, alebo sa využíva ako doplnková liečba k masážam.

Biolampa – svetelná terapia

Terapia svetlom znižuje záťaž organizmu a postupne posilňuje celý imunitný systém. Svetlo preniká do tkaniva a potlačuje bolesť, urýchľuje látkovú výmenu, pomáha pri obnove poškodených tkanív a k zdravému vývoju nových buniek. Veľmi vhodná na liečbu mandlí, ďasien, zubov, zápalov dutín, artróze kĺbov, šliach, bolestiach chrbta, reume, migréne a mnoho ďalších.

Doplnkové procedúry

Lymfodrenáž

Špeciálna hmatová technika, ktorá napomáha rozpustiť lymfatický systém v tele. Spriechodnením lymfatických ciev sa napomáha k detoxikácii tela a napomáha sa k odtoku prebytočnej vody v tele. Veľmi využívaná je najmä pri celulitíde, opuchoch a ochabnutosti svalstva. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča lymfodrenáž opakovať aspoň 10 krát.

Thermotherapia – parafínové obklady

Parafínový zábal je vyrobený zo špeciálneho vosku, ktorý sa zohreje na požadovanú teplotu a prikladá sa na bolestivé miesta, kde sa nechá pôsobiť teplo až kým parafín nestuhne. Zábaly sú veľmi nápomocné pri bolestiach pohybového aparátu, artritíde a nervového systému.

Rašelinový zábal

Parafínový zábal je vyrobený zo špeciálneho vosku, ktorý sa zohreje na požadovanú teplotu a prikladá sa na bolestivé miesta, kde sa nechá pôsobiť teplo až kým parafín nestuhne. Zábaly sú veľmi nápomocné pri bolestiach pohybového aparátu, artritíde a nervového systému.

NOVINKA: Jogurtový zábal

Dodáva Vášmu telu mladistvý vzhľad, podporuje hydratáciu a ukľudňuje vysušenú a namáhanú pokožku tela.

NOVINKA: Zábal z bambuckého masla

Bambucké maslo je bohaté na nenasýtené mastné kyseliny a vitamíny A, D, E a F. Vitamín E je najdôležitejší antioxidant v tele. Chráni bunky pred účinkami voľných radikálov a pomáha spomaľovať proces starnutia.